Nye søkere - Rogaland Teater - responsive

Nye medlemmer i Barne- og ungdomsteatret

emileashley04
NYE medlemmer i BARNE- OG UNGDOMSTEATRET 
Det var som vanlig veldig mange søkere til Barne- og ungdomsteatret også i år. Totalt kom det inn 454 søkere. Men i år ble det trukket ut rekordmange søkere og hele 96 nye medlemmer er blitt tilbudt plass. Dette skyldes at en ny gruppe på 8. trinn er blitt opprettet. 
8. juni trakk vi ut følgende nye medlemmer blant søkermassen. Alle har fått tilsendt mail og blitt tilbudt plass.
Vi beklager at ikke alle søkere kunne tas opp som medlemmer, men håper dere vil søke til neste år.

Nye medlemmer:
2. klasse
Martin Aadnøy Logan
Mateo Baardsen
Nora Brunvathne Aanestad
Elia Ellingsen
Mea Elvine Fjelldal
Iris Elena Gilje
Amund Øyri Grøtterød
Alfred Tjelta Hashemi
Maria  Haugen 
Ask Idsø
Muriel Kibsgaard-Vatn
Gabriel Munthe Kjerstad 
Liva Helland Lågøen
Emil Middelthon
Hedda Christine Nilsen Gilje
Silas Nordhagen-Moe
Denis Rinder
Mira Shepard
Aksel Brundtland Soma
Folke Tekfeldt-Nesvik
Kiara Urbanovská
Maja Vareberg
Live Stallemo Waldow
Vega Østin


3. klasse
Freya De Smet
Marton Stav Egge
Ingrid Thomassen 

4. klasse
Sofie  Chapman
Oscar McGill Stray

5. klasse
Brage Haarr Drugli
Mina Gudbransen
Filip J.H. Kilter
Selma Jåsund Kvinnesland
Sara Kristoffersen Kvitno
Albert Rudjord


6. klasse
Victoria Amalie Hermansen Knutsen
Nora Landråk
Håkon Bjo Reinås
Selmer Wigelius


7. klasse
Arian Simon Brandsøy-Khajavi
Emilie Hausken
Sofie A. Huus
Kristian Løland Torjusen 


8. klasse
Luna Blanckeman Aadland
Louise Anda
Emilie Marie Dreisch Andreassen 
Lasse Bang-Olsen
Erlend Edland
Maria Stav Egge
Guro Rohde Endresen
Gabriel Escobar
Leo Alexander Gilje
Guro Godeset
Oliver Gudbransen
Nora Marie  Hammer
Kristoffer Hauge
Katarina Harestad Haukaas
Thea Helle
Elida Homdrom Helleland
Leah Hovdal
Otelia Høiland Lode
Monika Kristoffersen
Tiril Kvanli
Idunn Sunniva  Lewin
Erlend Samuelsen Lid
Oda Oline Omdal
Petra Renberg
Sara Narvestad Risanger
Ådne Rossavik
Tiril Salomonsen
Thea Serine Samuelsen
Storm Selvig
Vilde Spjell
Jonas Eliassen Ulveraker


9. klasse
Sikia Masters Heien
Amalie Husa Falch
Lars Magnus Eltervaag Kristensen
Andreas Midtun Dahle
Emilie  Pettersen
Vilde Svela Mjeldheim


10. klasse
Daniel Lever
Åshild Rosland Mjølsnes
Synne Nevland
Nora Henriksen Steinsvåg
Krister Thorsen
Kristoffer Wathne Rognø
Erle Østrem


1. videregående
Lone Edland
Brage Eide Etterlid
Kari Hognestad Hapnes
Lasse Schubert
Ole Jakob Schubert
Hanne Randulff Stein 
Wilhelm Særvoll
Yasmin Ullestad

2. videregående
Hanna Muir

 

 

Hovedsamarbeidspartnere:

Conoco Phillips
OBOS

SAMARBEIDSPARTNER:

Repsol Primær
Lyse

Støttespillere:

Stavanger Aftenblad
Viking Fotball
Clarion Stavanger by Nordic Choice
Stavanger Forum

Eiere:

Kulturdepartementet
Rogaland Fylkeskommune
Stavanger Kommune

Hovedsamarbeidspartnere:

Conoco Phillips
OBOS

SAMARBEIDSPARTNER:

Repsol Primær
Lyse

Støttespillere:

Viking Fotball
Clarion Stavanger by Nordic Choice
Stavanger Aftenblad
Stavanger Forum

Eiere:

Kulturdepartementet
Rogaland Fylkeskommune
Stavanger Kommune

Hovedsamarbeidspartnere:

Conoco Phillips
OBOS

SAMARBEIDSPARTNER:

Repsol Primær
Lyse

Støttespillere:

Stavanger Aftenblad
Viking Fotball
Clarion Stavanger by Nordic Choice
Stavanger Forum

Eiere:

Kulturdepartementet
Rogaland Fylkeskommune
Stavanger Kommune